Értékmegőrzés a Kapos-Rinya mentén

ESZA logó

A projekt jól példázza azt, hogy kis települések összefogással és a megfelelő koordinációval komoly eredményeket érhetnek el, amik jelentősen túlmutatnak egy projekt sikerén, arra szolgálnak bizonyítékot, hogy minden téren érdemes komoly befektetésteket eszközölni a vidéken. A projekt érdekében 9 település vesz részt, a konzorcium vezetője Gige, a – gesztort – a település fejlődésének mintegy elismeréseként – egyhangúlag szavazta meg minden résztvevő település.
A projekt elsődleges célja a lakosság mind szélesebb körű bevonása mellett olyan helyi identitás kialakítása, amely világosan meghatározza a fejlődés irányát, míg a másodlagos cél képzett és elkötelezett szakemberek aktivizálása a konzorcium tagjain át.

  • A kedvezményezett neve : Gige Községi Önkormányzat (Mike Község Önkormányzat a konzorcium tagja)
  • A projekt címe: Értékmegőrzés a Kapos-Rinya mentén
  • A szerződött támogatás összege: 57 438 624 Ft
  • A támogatás mértéke (%-ban): 100%
  • A projekt tervezett befejezési dátuma (ha megvalósult, akkor a tényleges befejezés): 2022.08.01.
  • A projekt azonosító száma: TOP-5.3.1-16-SO1-2017-00013